Меню сайта
Розділ новин
Новини [223]
Новини гімназії [274]
Спорт [16]
Календар новин
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Наше опитування
Оцінка сайту
Всього відповідей: 4545
Пріоритетінформ

ІНФОРМАЦІЯ ПРО  ГІМНАЗІЮ „ ПРІОРИТЕТ”
   Приватний загальноосвітній заклад з 11-річним терміном навчання "Гімназія” "Пріоритет” заснований Всеукраїнським благодійним фондом "Освіта України” та зареєстрований 17 червня 2003 року(діяльність розпочав 1 вересня 2003 року) в Оболонській районній у м. Києві державній адміністрації (свідоцтво Серія А00 № 598682, ліцензія Серії АГ № 507984, на право здійснення повної загальної середньої освіти, продовжено Головним управлінням освіти і науки Київської міської державної адміністрації 30 червня 2011 року).Має продовженні ліцензії на право надання освітніх послуг у сфері дошкільної і позашкільної освіти.  Державну атестацію гімназії здійснено у 2013 році.Термін діяльності продовжено до 2023 року.
   Гімназія гуманітарного напряму навчання, розташована за   адресою: 04214, м.Києв, вул. Героїв Дніпра, 69, в орендованих приміщеннях дошкільного закладу  № 663, телефон:   413-74-67,  501-03-57. Основні предмети ведуться на державній мові.
   В гімназії працює два вчителя методиста, два старших вчителя, два вчителя першої категорії, два вчителя другої категорії, сім вчителів вищої категорії ( 63,5 % до загальної кількості).
  Педагоги приймаються на роботу на конкурсній основі. Вони дбають про створення умов для вільного розвитку дитини; надають гімназистам грунтовні знання, сприяють розвитку вмінь нестандартно вирішувати завдання за науково-педагогічною програмою  "Інтелект України", „Росток”,«Гармонія інтелекту і здоров’я», «Прикладна інформатика», «Піснезнайка», «Акваленд». фізично самовдосконалюватися, працювати за принципами: формування яскравої та творчої особистості – основа діяльності.
   Відповідно до навчального плану гімназії добираються програми, підручники, навчальні посібники, яким надано гриф Міністерства освіти і науки України, а також розробляються авторські плани і програми, (що враховують особисті установки вчителя і учня); науково-методична література, педагогічні технології, що мають забезпечувати отримання освіти на рівні Державних стандартів і вищому.
  Основним принципом гімназії є гуманістичне, особистісно-орієнтоване навчання, що здійснюється завдяки повній взаємоповазі та довірі між учителем і учнем, використанню діалогічного навчання, орієнтованого на особистість та індивідуальність учня за авторським  проектом „Школа майбутнього” і  психолого -педагогічного проекту " Школу життєвого успіху".
   У кожному класі 10 -12 учнів. Педагогічний колектив дбає про зменшення навантажень, що негативно діють на дитину та на її психіку. З цією метою змістовно організовані перерви між уроками (ігри, розваги, змагання тощо); обов’язковою є прогулянка на свіжому повітрі; денний сон першокласників.
  Орендні площі становлять 1000 кв.м. Приміщення гімназії просторі та світлі, обладнані сучасними меблями, стінками, м’якими куточками, антискаліозними партами, аудіо- та відеотехнікою. Середня площа класів 40-45 кв.м. В гімназії є обладнані кабінети іноземної мови, інформатики,  кабінет психолога, медичний кабінет, творча майстерня, бібліотека. В кожному класі є міні,мультіпроектори, інтерактивні дошки, бібліотека, в якій є книги для позакласного читання, енциклопедії, словники. Загальний бібліотечний фонд гімназії 6684 назв книг навчальної і художньої літератури.
  В другій половині дня учні виконують домашнє завдання, вивчають мови (англійську, французьку, німецьку, російську), етику, логіку, ейдетику. відвідують курси психолого -педагогічного проекту " Школу життєвого успіху" , творчу майстерню; займаються хореографією, музикою, вокалом,шахами, карате, айкидо, лікувальною фізкультурою,гри на електрогітарі, піскоанімацією, кулінарією тощо.
  В гімназії працюють лікар, медична сестра, психолог, логопед, реабілітолог ЛФК, масажист. Створено методично-інформаційний центр з метою узагальнення і активного застосування інноваційних технологій навчання та виховання через друкований орган гімназії  – журнал "Світ виховання”,  заснований  у 2003 році.
   Учні забезпечуються  3-хразовим  основним харчуванням і додатковим ( соки, фрукти,  печиво тощо).
   Колектив гімназії працює над налагодженням зв’язків із навчальними  закладами ближнього та далекого зарубіжжя ( Польща, Італія, Франція , Японія)
  Гімназія здійснює усі не заборонені діючим законодавством України види освітньої діяльності, що включають пошук, відбір, навчання і виховання творчо обдарованих дітей, збагачення інтелектуального потенціалу держави, підготовку молоді до вступу в державні заклади.
   За результатами 2012-2013  навчального року учні гімназії стали переможцями математичної  районної олімпіади та з природознавства., другі місця на міських змаганнях бального танцю, карате, шахів,переможцями та призерами міжнародного конкурсу з математики Кенгуру -2013,всеукраїнського конкурсу "Колосок".
  
Колектив гімназії «Пріоритет» нагороджений Почесним дипломом учасника Діловий імідж України «Визнання року 2010», Дипломом лауреата почесної нагороди «За визначні звершення», відзнакою «Національне визнання-2012» , дипломами «За активну роботу в модернізації освіти» 2010-2013 роки.         
  Укладена угода про співпрацю між гімназією і Національною академією державної податковою служби України (м.Ірпінь), Національним авіаційним університетом, Педагогічним національним університетом ім. Драгоманова та іншими.
  Щомісячна  оплата з 1 вересня 2014 року буде складати 2500 - 3000 грн, вступний внесок - 2000 грн. Кількість місць на новий навчальний рік обмежена.
  Планом розвитку гімназії на наступний рік є впровадження  польської мови,  уроків країнознавства в системі мовного середовища ( про Україну англійською,францюзькою та німецькою мовами).
Оголошуємо набір дітей до 1-4 класів, 5-11 
класів.

Запис на співбесіду за тел. 413-74-67, 501-03-57.

Літній оздоровчий табір при гімназії з 2 по 27 червня 2014 року .

  Батьківські збори учнів 1 -10 класу  об 18.00 з 20 по 29 серпня 2014 року(за окремим графіком).

 
Свято Першого дзвоника гімназії 01 вересня  2014 року.
 

ІНФОРМАЦІЯ
про кадрове забезпечення освітньої діяльності гімназії "Пріоритет”.
Гімназія укомплектована  педагогічними кадрами згідно із затвердженим штатно – посадовим розписом.
В гімназії працюють 24 педагога:
4 – вчителя початкових класів;
3 – вчителя  іноземних мов: англійської, французької, німецької;
1 – учитель математики ;
1 – учитель фізкультури;
1 – учитель географії;
1 – учитель інформатики;
1 – учитель музики ;
1 – учитель української мови та літератури;
1 – учитель зарубіжної літератури та російської мови;
1 – учитель історії;
1 – учитель християнської етики;
1 – психолог;
1 – логопед;
1 – куратор класу;
4 – вихователя ;
4 – керівника гуртків;
З 24-х педагогів, що працють в гімназії:
4 вчителя мають педагогічний стаж більше 20 років ;
7 вчителів мають педагогічний стаж 5 - 10 років;
6 вчителів мають педагогічний стаж до 5 років;
     Всі вчителі працюють за фахом, мають вищу педагогічну  освіту. Атестація про-ходить відповідно до Положення про атестацію педагогічних кадрів.
     В гімназії працюють 4 вчителя вищої кваліфікаційної категорії, 2 вчителя мають педагогічне звання "Старший вчитель”, 1 -"Вчитель-методист”. Викладання навчальних предметів ведеться українською мовою.
 
 
 
Інтелект України
Концепція Програми інтелект України

Програма інтелект України

Експериментальний навчальний план

Вхід
Приветствую Вас Гість!
Логін:
Пароль:

Важливо
Навчальний план. Пояснювальна записка
Відео


Час

Партнери

--------------------------

Код на наш баннер: