Меню сайта
Разделы новостей
Новини [208]
Новини гімназії [241]
Спорт [16]
Наш опрос
Оцінка сайту
Усього відповідей: 4227
Главная » Архів матеріалів

Колектив гімназії взяв участь в масштабній акція «Чиста столиця починається з мене». В   заході  з благоустрою території та приміщень взяли участь вчителі, технічні працівники гімназії. Так, навести лад на території гімназії,  а також на території, прилеглих до неї зібралося 31 особа. За  день толоки було впорядковано територію  гімназії, приведено до належного санітарно-технічному стану прибудинкову територію, ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище, вивезені побутові  відходи, впорядковані  газони, квітники, бігові доріжки та спортивні ділянки, висаджені дерева і кущів, пофарбовані металеві технічні засоби та обладнання спортивних майданчиків. Крім санітарного прибирання, учасники толоки  долучалися  до підготовка лунок до висадки насаджень, перекопування квітників, клумб  тощо. До толоки долучилися й учні гімназії, які збирали сміття, фарбували обладнання спортивних майданчиків, висаджували дерева та кущі. В цілому передбаченні планом проведення акції завдання виконанні. Таким чином, спільними  зусиллями колективу  за час   толоки територія гімназії стала ще  чистішою  та затишною.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 5 | Дата: 12.04.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 0.0/0 |

У виставковому центрі  "КиївЕкспоПлаза"  відбудеться П’ята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти – 2014". Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці "Сучасні заклади освіти" з 2010 року надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні. Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" сьогодні є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти. Свої вагомі досягнення презентували 995 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, в тому числі й наша гімназія,   наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств та бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекистану .Закордонні навчальні заклади та міжнародні агенції представляли свої досягнення, досвід співпраці з українськими закладами освіти, запропонують потенційним абітурієнтам та їх батькам, педагогам, директорам шкіл України освітні програми, ознайомили  з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою. Підприємства та представництва індустрії презентували на експозиціях електронні та технічні новинки освітнього ринку, можливості, переваги та досвід їх упровадження у навчальний процес. Гімназія презентувала свій  власний досвід соціального партнерства з навчальними закладами та запровадження нових  інноваційних  технологій в педагогічний процес. За підсумками проведення  виставки колектив гімназії був нагороджений Почесним Дипломом і Грамотою.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 6 | Дата: 07.04.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

В гімназії «Пріоритет» відбувалася низка заходів приурочених святкуванню 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Однією з найочікуваніших та найважливіших подій стала участь у  ІІ Київській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО на базі  Університету економіки та права «КРОК».Учні 7 класу  Пікуль Костянтин, Лещенко Микита на високому рівні презентували власні науково-дослідні проекти, які стосувалися творчості, а також невідомих фактів із життя Кобзаря.Крім того, гімназією було презентовано регіональний проект – Віртуальна екскурсія «Шляхами Шевченка на Київщині». Школи - учасники конференції висловили вдячність та із задоволенням долучилися до нього. Результати та підсумки проекту будують презентовані 23 травня 2014 року  на конференції приуроченій до Дня слов’янської писемності, яка відбудеться на базі нашої гімназії. Ми пишаємося досягненнями наших учнів та бажаємо подальших успіхів у  науково-проектній діяльності.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 7 | Дата: 07.04.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

В освітніх вимірах постать Тараса Шевченка, без сумніву, є однією з магістральних, що зумовлено культурно-просвітницьким зарядом його геніальної духовної спадщини. Вічно нова й бурхливо життєдайна енергія ідей письменника визначала онтологічні пріоритети, окреслювала шлях для багатьох поколінь українців. З потужнішою силою й ще більшою актуальністю вона струменить у наш час. Громадянська стійкість, моральна чистота, відданість свободі й демократичним ідеалам – ті риси, що виплекав Кобзар і щедро поділився ними з нащадками для успішної розбудови незалежної держави. Система вартостей, змодельована Тарасом Шевченком, є важливим інструментом у новітньому навчально-виховному процесі, адже його творчість не лише позитивно впливає на культурний розвиток, світогляд, моральні принципи молоді, а й виступає стрижневим компонентом у формуванні патріотичних поривань і національної самосвідомості. Для сучасників образ Тараса Шевченка воістину є «апостолом правди і науки», зодчим їхньої духовності.
Категория: Новини гімназії | Просмотров: 13 | Дата: 16.03.2014 | Комментарии (1) | Рейтинг: 5.0/3 |

Любі та чарівні жінки! Вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем, з днем 8 березня! Ми бажаємо Вам безліч сонячних днів та яскравих посмішок, запаморочливого успіху та весняного настрою!Нехай всюди на Вас чекає кохання та оточують щирі та дорогі серцю люди! Нехай Ваша оселя наповнюється радістю та у ній завжди буде тепло та затишно! Будьте щасливі та нехай усі Ваші мрії обов`язково здійсняться!
Категория: Новини гімназії | Просмотров: 9 | Дата: 12.03.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

 Гімназисти 2-го, 3-го, 4-го класів, відвідали найбільш дитячий  Музей іграшки. З 1930-х років збирається тут колекція, і вона викликає ностальгію, добру, щемливу, як дитячі фотографії тата й мами, як зображення наших улюблених чад у колясках та бантиках. Цими ведмедиками, ляльками та машинками гралися наші дідусі, бабусі, мами і тата. Які іграшки з пластмасового світу ХХІ століття поповнять зали, щоб гідно представити початок тисячоліття?Світ дитячих ігор — він ось тут, у цих вітринах. Багато що викликає посмішку, як зріз, як картина епохи: наприклад, поліетиленові пупси з фігурами маленького Леніна або один з перших радянських трансформерів під символічною назвою «Від комбайна до трактора» (це не аби що!). Діти, для яких СРСР — незрозуміла абревіатура, дізнаються про ту країну їхніх батьків з цих експонатів. Гімназистам розповідали про «партійну лінії у виробництві іграшок» та їх «ідеологічне наповнення» Крім промислових зразків іграшок, у музейному зібранні представлені ексклюзивні авторські роботи лялькарів радянських часів, унікальна бібліотека настільно-поліграфічних ігор, барвиста колекція українських народних іграшок. Історія іграшки — це історія часу, історія техніки, історія досягнень. Дорослий світ у мініатюрі. Міліціонери у формі 1930-х років, комічні кораблі і заводні автомобілі 1960-х — мрія радянської дитини, ляльки, що повторюють моди семи десятків років, ведмежата і зайці, піонери і солдати, перша штучна ялинка з пташиного  пера та діюча модель парової машини — всі вони дивляться на нас з вітрин. Чіпати не можна — це історія! Але й без цього гімназисти отримали задоволення від перегляду колекції.
Категория: Новини гімназії | Просмотров: 23 | Дата: 28.02.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/3 |

В стінах нашої гімназії відбулося свято присвячене Дню захисника Вітчизни.  Дівчата вітали в цей день учнів гімназії – майбутніх  захисників Вітчизни. Вітання  були різні. Від менших дівчаток до старшокласниць, як і в супроводі музики, так і словесно. А ще слід відзначити гумористичну сценку, яка яскраво відобразила дух справжнього захисника своєї Вітчизни. Отже, в нашій гімназії не залишилось жодного юнака, які б не отримали побажання в цей день.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 29 | Дата: 26.02.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/2 |

  Навчання в гімназії протягом тижня природничо-математичних наук було спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів і учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.
 Так, вчителі  продемонстрували компетентність у теоретичних питаннях щодо впровадження інноваційних і інформаційних технологій, показали свою майстерність під час проведення відкритих уроків та заходів.
  Водночас, учні  розповідали вірші, співали пісні, а свої виступи та повідомлення супроводжувалися комп’ютерними презентаціями та музичним оформленням, демонстрували  виставку малюнків на координатній площині та  класних газет з предметів природничо-математичного циклу. В усіх класах проводилися математичні п’ятихвилинки на яких звучали цікаві повідомлення, розв’язувалися  завдання і  проводилися інтелектуальні турніри. Учні  показали високі знання, вміння та зацікавленість до природничо-математичних предметів навчання. Найактивніші учні були нагороджені  призами та грамотами.
  В цілому тиждень природничо-математичних наук в гімназії  пройшов на високому методичному і пізнавальному рівні.  
Категория: Новини гімназії | Просмотров: 36 | Дата: 18.02.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/5 |

Учні  7 класу гімназії спільно  з батьками відвідали "Київський академічний Молодий театр" і поринули у калейдоскоп барв твору Григорія Квітки-Основ'яненка "Сватання на Гончарівці". Вистава була повна дотепів і жартівливих сцен. Гра акторів перенесла усіх глядачів на Гончарівку і дозволила відчути всі тонкощі українських звичаїв і обрядів. По закінченню вистави глядачі не відпускали акторів зі сцени протягом 10 хвилин своїми бурхливими оплесками. Якщо ви не знаєте як весело провести вечір класний керівник, семикласники та їх батьки радять зазирнути в "Молодий" на "Сватання"!
Категория: Новини гімназії | Просмотров: 31 | Дата: 17.02.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/2 |

14 лютого 2014 року в гімназії відбувся святковий концерт, присвячений Дню Святого Валентина, в ході якого відкрилися найрізноманітніші таланти гімназії. Учні гімназії представили фрагмент театральної вистави англійською мовою, присвяченої історії Дня Святого Валентина. В цій виставі взяли участь учні 5 і 7 класів гімназії. Постановку здійснила вчитель англійської мови Вероніка Романівна Фертенко. Вокальний ансамбль гімназії під керівництвом педагога-організатора Наталії Сергіївни Шмарко виконав кілька різноманітних пісень українською, російською, англійською та французькою мовами. Свято доповнило яскравий танок у виконанні учнів 1 та 5 класу. На святі вперше зазвучала авторська пісня у виконанні авторів учениць 6 класу Дар’ї Жаркової та Єлизавети Пастушини.
Свято вдалося. Всі учні отримали гарний святковий настрій напередодні вихідних днів.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 31 | Дата: 15.02.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/3 |

1 2 3 ... 46 47 »
Форма входа
Приветствую Вас Гість!
Логін:
Пароль:
Календарь новостей
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Поиск
Партнери

--------------------------

Код на наш баннер:

  

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0