Меню сайта
Разделы новостей
Новини [217]
Новини гімназії [255]
Спорт [16]
Наш опрос
Оцінка сайту
Всього відповідей: 4411
Главная » Архів матеріалів

   Батьки завжди хвилюються та вболівають за своїх дітей, намагаються приділити їм  максимум часу та уваги. Не виключенням є  і літній період для наших гімназистів, адже на вулиці стільки всього цікавого та веселого. Будь-який учень  чекає літні дні з нетерпінням. Цілих три місяці вільні від уроків, домашніх завдань, підручників, гімназійних кабінетів. І при всьому цьому чудова можливість активно та весело відпочити з друзями на свіжому повітрі.Нажаль, не всі батьки мають змогу вдосталь часу проводити зі своїми дітьми, тому наша гімназія їм в цьому з радістю допомагає. Для дітей організовуються різноманітні походи та екскурсії, квести та конкурси. Крім цього, з гімназистами проводяться додаткові ігрові заняття з англійської, французької, німецької мови, творчі та спортивні години. Це сприяє  не лише оздоровленню  дитини в літній період, але і дає їм змогу  дізнатися чимало корисного та нового, отримати приємні враження та спогади на цілий рік.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 51 | Дата: 26.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/3 |

   Атестація учнів 9 класу гімназії проводилася з п'яти предметів: української  мови, математики, географії, біології, а також  іноземної мови .Державна підсумкова атестація з української мови проводилася в письмовій формі (диктант) за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки України в день атестації по телебаченню та радіо. Перевірці під час державної підсумкової атестації підлягали уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам’ятовування; уміння ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації; уміння належним чином оформлювати роботу.Державна підсумкова атестація з математики  проводилася з алгебри (письмово) за навчальним посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з алгебри 9 клас».Державна підсумкова атестація з географії покликана виявити рівень навчальних досягнень учнів з оволодіння географічною інформацією та вміння її використовувати  у повсякденному житті. При оцінюванні  відповідей учнів  зверталася  увага на розуміння ними зв’язків у системі "природа-людина-суспільство", сформованість  в учнів гуманістичного світогляду, набуття умінь і навичок адаптації до навколишнього середовища, адекватної поведінки в ньому.  Державна підсумкова атестація з біології проводилася як в усній (білети), так і в письмовій формі за завданнями з навчального посібника “Завдання для державної підсумкової атестації з біології за курс основної школи ”. При цьому звертається увага на знання учнями умов природного середовища, способу життя, поведінки, значення у природі й житті людини. Білети для державної підсумкової атестації з іноземної мови  складаються з  трьох завдань. Перше – бесіда за поданою ситуацією; друге – читання  та переказ тексту; третє – письмова робота.
      В цілому учні 9 класу Максименко Ілля,  Яаврумян Асія в ході державної підсумкової  атестації показали високі результати. Крім того, Яаврумян Асія нагороджена Дипломом за призове місце в  ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
То ж, бажаємо нашим учням нових злетів, натхнення і жаги до значних перемог!
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 51 | Дата: 25.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

   Дитинство – чарівна пора звершень та пригод, та водночас це – важливий етап становлення кожної особистості. Виховання майбутнього покоління – складна та клопітка праця, що вимагає, насамперед, творчого бачення та вміння спілкуватися.    Видатний педагог, автор різноманітних сучасних концепцій розвитку дітей В. О. Сухомлинський зазначав: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості».1 червня ввесь світ відзначає International Day for Protection of Children. У старшій дошкільній групі гімназії «Пріоритет» також відбулося святкування Дня захисту дітей. Розуміючи важливість подібних заходів, перш за все, для формування творчих особистостей (майбутніх художників, авіаконструкторів, вчених!),було створено атмосферу довіри та взаєморозуміння. Це розкриває потенціал кожної дитини, активізує здібності.Дітки захоплено виконували пісні, розповідали віршики та майстерно танцювали. А гра як провідна діяльність дітей дошкільного віку була незамінним та постійним атрибутом свята. Малята випромінювали радість та дарували щирі посмішки всім присутнім. А невже у житті є щось важливіше ніж щасливі оченята діточок?

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 49 | Дата: 25.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

  У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників. Свято Останнього дзвоника відбулося 30 травня 2014 року і в гімназії «Пріоритет».

  На квітучому, по справжньому, святковому гімназійному подвір’ї  зібралися всі учні гімназії, педагоги, батьки  учнів, гості. Прозвучали привітання та найкращі побажання.Особливим був цей день для найменших учнів, у яких завершився їх перший навчальний рік у стінах гімназії.
                       Тож, дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
    Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!  Для багатьох учнів  він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

      Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!До зустрічі 1 вересня 2014 року.
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 49 | Дата: 25.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 0.0/0 |

  Державна підсумкова атестація у початковій школі проводиться  з метою визначення відповідності освітнього рівня учнів 4-х класів вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти та готовності учнів до навчання  в основній школі. Державній підсумковій атестації підлягають результати навчальної діяльності учнів четвертих класів з української мови (мова і читання) та математики. Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт формується відповідно до вимог, викладених у Програмах для середньої загальноосвітньої школи (1 – 4 класи).Річна підсумкова робота  з української мови  є комбінована письмова робота, яка передбачає перевірку мовленнєвих умінь учнів  а також  практичне застосування мовних знань з  фонетики, лексики, граматики, орфографії тощо відповідно до державних вимог щодо рівня навчальних досягнень учнів зазначеного предмета.Річна підсумкова робота з читання  спрямована на перевірку розуміння змісту прочитаного тексту; обізнаності з колом дитячого читання, доступного цьому вікові; усвідомлення літературознавчих понять на елементарному рівні, необхідних під час аналізу твору; умінь узагальнювати зміст прочитаного (розкривати головну думку); практичних умінь роботи над текстами різних жанрів (казкою, оповіданням, віршем, байкою, легендою); здатності відчувати роль та красу художнього слова (якими засобами описано ту чи іншу подію, предмети, явища); умінь виконувати творчі завдання на основі прочитаного, висловлювати власну думку з приводу прочитаного.Підсумкова контрольна робота з математики  проводитися у вигляді комбінованої контрольної роботи (традиційної) або контрольної роботи, укладеної з тестових завдань різних форматів.
     Оцінювання підсумкових контрольних робіт здійснюється відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи».За результатами проведення Державна підсумкова атестація учні  4-го класу гімназії Божко Ольга,  Борисов Ілля , Вербицький  Данило, Попова Вероніка,   показали високі результати  і готовність до навчання в основній школі.
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 44 | Дата: 25.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 0.0/0 |

  В гімназії  пройшли  наради, збори батьків з питань завершення навчального року і вдосконалення загальної середньої освіти. До обговорення нагальних питань освіти долучилися Засновники, адміністрація, вчителі, батьки учнів гімназії, представники громадськості і міжнародних організацій. Сьогодні  адміністрація гімназії працює у двох напрямках: забезпечення навчально-виховного  процесу та підготовка пропозицій щодо майбутніх змін в робочі плани. Адміністрація гімназії була  зацікавлена у залученні громадськості до дискусій, обговорень та прийнятті спільних рішень. Тому метою наради, зборів батьків було почути бачення сучасного  стану навчально-виховного процесу та його  перспектив.  Вчителі обговорювали пропозиції змін до навчальних програм, вибору підручників, проведення Державної підсумкової атестації, актуальність проведення літнього оздоровчого табору при гімназії, питання збільшення контингенту учнів. Серед обговорених питань запропоновано  продовження навчання по навчальним курсам наукового психолого – педагогічного проекту «Школа життєвого успіху» та курсів морально-духовного і психологічного спрямування на вибір батьків,зосередження уваги на  вивченні другої іноземної мови, перекомпонуванні навчальних годин між алгеброю та геометрією у 7 класі.  Особливо зверталася увага на те, що старша школа має бути профільною та готувати глобальну особистість, а  в цілому освіта має орієнтуватися на конкурентоспроможну дитину, її завдатки та потреби ради майбутнього життя.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 53 | Дата: 27.05.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

   В гімназії відбувся круглий стіл за участі вчителів, адміністрації, засновників і представників освітнього руху США на тему: «Освіта заснована на свідомості». Актуальність порушеного питання полягає в тому, що сьогодні ні  для кого не є таємницею, що сучасна система освіти  не спроможна підготувати людину до реального життя, будучи в навчальному закладі учні повинні відчувати себе в небезпеці, а напруга, стрес і страх не повинні порушувати процес навчання.  Насправді в сучасних школах проявляється високий рівень стресу, напруги та втоми. Цю картину поглиблює число дітей, які страждають депресією та іншими пов’язаними із стресом розладами здоров’я, які значно погіршують здатність до навчання, засвоєння матеріалів, розвитку пам’яті та соціального розвитку.При цьому провідні вчені світу стверджують, що результати стресу порушують такі функції як увага, пам'ять, організованість, комунікабельність, а довготривалий стрес знищує клітини мозку і руйнує структуру мозку пов’язану з розвитком пам’яті. Шляхи вирішення цих проблем вченні і педагоги пропонують через  програму Трансцендентальної медитації.Досвід різних шкіл світу запровадження програми Трансцендентальної медитації(хвилин тишини) свідчить про ефективність цієї програми у досяганні  рівня тривожності учнів, створенню якісної навчальної атмосфери, успішного  виконання  дуже трудних матеріалів і завдань заснованих на свідомості особистості.В ході круглого столу її учасники прийшли до висновку, що програма Трансцендентальної медитації - це ефективний новаторський освітній інструмент техніки глибокого відпочинку, спокою для системного усунення стресу і розвитку внутрішнього потенціалу учнів та вчителів, а успішне  її використання у школах різної форми власності  багатьох держав світу приносить лише користь сотні тисячам учнів.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 63 | Дата: 19.05.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/2 |

  Сьогодні ми святкуємо 69 років з Великого Дня Перемоги у Великій вітчизняній війні! Ця перемога була здобута ціною життя багатьох людей. Скільки доль покалічила війна! Вона розлучила рідних, розкидавши їх в різні куточки нашої неосяжної батьківщини, позбавила дітей батьків, а батьків - дітей. Скільки страждань і втрат припало на долю цих мужніх великих людей. Вони нам подарували мирне і вільне небо над головами. Наша вдячність буде вічною. Наші ветерани показали нам на прикладі свого життя, що означає мати силу характеру і волю, по-справжньому любити свою Батьківщину, сім`ю, весь народ!Ми часто з болем і жалем згадуємо роки війни. Цей період в історії нашої країни завжди відгукується болем в серці. Бажаємо всім, не шкодуйте про минуле, страшіться майбутнього і просто радійте життю!

Категория: Новини | Просмотров: 65 | Дата: 07.05.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

  1 травня 1886 року американські робітники організували страйк з вимогою 8-годинного робочого дня. Страйк і демонстрація закінчилися кровопролитним зіткненням з поліцією. У липні 1889 року Паризький конгрес II Інтернаціоналу, на згадку про виступ робітників Чикаго, прийняв рішення проводити щороку 1 травня  демонстрації. Вперше день міжнародної солідарності трудящих святкувався в 1890 році в Австро-Угорщині, Бельгії, Германії, Данії, Іспанії, Італії, США, Норвегії, Франції, Швеції і деяких інших країнах. Довгий час Першотравень був символом революції, непримиренної класової боротьби. Це свято святкується в 66 державах світу.

Категория: Новини | Просмотров: 67 | Дата: 07.05.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

    У наш час людство переживає важливий критичний період своєї історії - період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації. Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров'я від наслід¬ків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого стихійного лиха. І сьогодні гарантом цього права виступає держава, створивши систему цивільного захисту. Саме вона захищає населення від небезпечних наслідків еко¬логічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.
   Згідно наказу районного управління ос¬віти та наказу начальника Цивільного захисту гімназії проведено День Цивільного захисту з метою підвищення рівня знань та практичних навичок щодо наших з вами дій у надзвичайних ситуаціях. Штабом Цивільного захисту гімназії розроблено план проведення Дня Цивільного захисту, який включає в себе різнопланові заходи, зокрема, відкриті уроки і вікто¬рини, виховні години, відпрацювання нормативів ЦЗ, евакуація, практичні заняття з надання першої медичної допомоги постраждалим під час аварій чи катастроф, комбінована естафета, тренування по користуванню ін¬дивідуальним засобами захисту, зокрема протигазом, тренування у гасінні пожежі вогнегасником.
     На всіх уроках з Цивільного захисту вчителі слідкували за дотриманням санітарно-гігієнічних правил користування засобами індивідуального захисту. Найактивнішими учасниками заходів Дня цивільного захисту були педагогічний колектив та учні гімназії. За підсумками  проведеної роботи  визначені найкращі класи у підготовці до Дня ЦЗ, які й  були нагороджені грамотами. Керівництво  гімназії висловлює подяку всьому колективу та учням за злагоджену роботу протягом Дня Цивільної захисту.
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 70 | Дата: 07.05.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

« 1 2 3 4 ... 49 50 »
Форма входа
Приветствую Вас Гість!
Логін:
Пароль:
Календарь новостей
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Поиск
Партнери

--------------------------

Код на наш баннер:

  

Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0