Меню сайта
Разделы новостей
Новини [218]
Новини гімназії [260]
Спорт [16]
Наш опрос
Оцінка сайту
Всього відповідей: 4415
Главная » Архів матеріалів

  Шановні вчителі,працівники, батьки та учні гімназії вітаємо Вас з Днем Незалежності України!
  Щиро зичимо щастя, добра, злагоди і процвітання Вашій родині. Нехай щедра українська земля подарує Вам сил і натхнення для здійснення найзаповітніших мрій! Миру Вашому дому!

                                                   З повагою,Засновники гімназії.
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 31 | Дата: 25.08.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

  Медовим  Спасом називають тому, що до цього дня соти у вуликах вже наповнені  і пасічники приступають до його збору.  На його ж основі виготовлялася безліч прекрасних  напоїв, медові пряники і горіхи. Вже в старовинних джерелах мед описувався як «сік від нічної роси, тій, що бджоли збирають з кольорів пахощі». Вважається, що мед володіє особливою силою і придатний для лікування більшості хвороб. З дня Медового Спасу  починався також активний збір малини, черемхи, лікарських рослин і доспілих коробочок маку.   Мак використовували при випічки   тістечок та інших кондитерських виробів. Ще збирали і заготовлювали на зиму горох. А на Уралі та  в Сибіру вже починали збір кедрів. Медовий Спас називають ще і Спасом на воді. В цей день було прийнято освячувати нові колодязі, чистити старі, здійснювати  хресній хід на природні водоймища, джерела для освячення води.  З цього дня починають птахи замовкали, а граки починали збиратися в зграї і готуватися до відльоту.  Відбувається відліт перших ластівок і стрижів,  відцвітають троянди. Таким чином,осінь наближається.

Категория: Новини | Просмотров: 31 | Дата: 16.08.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Сучасний світ створений для людей, які все роблять правицею. Письмові і кухонні прилади, двері, комп`ютерні миші і багато іншого для тих хто володіє правою рукою. Останні особи, пристосовуються. За даними статистики, близько 10 % населення - шульги. На щастя, ліворуких школярів вже не змушують писати правою, але і сьогодні зустрічаються деякі батьки, вихователі або навіть вчителі, які намагаються перенавчити «неправильного дитину». Всесвітній день шульги вперше відзначали 13 серпня 1992 року за ініціативою британського  Клубу шульги, створеного в 1990 році. Цього дня шульги всього світу прагнуть привернути увагу виробників товарів до необхідності враховувати і їх незручності. Проте головною заклопотаністю Клубу шульги  Великобританії є те, що в багатьох школах країни дітей як і раніше прагнуть перенавчити до письма правою рукою, що викликає психологічні стреси і знижує успішність учнів. На Русі до шульги ставилися з підозрою. Їм навіть забороняли свідчити в суді. Вважалося, що лівшею був сам диявол. А в радянських школах маленьких дітей  перенавчали в обов`язковому порядку. Водночас, психологи говорять, що всі ці люди володіють сильним характером і потужним творчим потенціалом. То ж зичимо їм добра і злагоди.

Категория: Новини | Просмотров: 34 | Дата: 16.08.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/2 |

  Багато поколінь людей виховувалось на прикладах із життя і поведінки казкових героїв. Усі ми родом із дитинства. І всіх нас виховувала і продовжує виховувати казка.  Чи є на світі людина, яка хоча б раз у житті не мандрувала дивовижною країною казки?! Напевно, ні. У дитинстві всі мріють познайомитися з добрими феями, гномами або чарівником. Кожен хоче мати чарівну паличку, мати богатирську силу або казкову вроду. В казки ми вчимося, як на світі жити, тому що казка – це глибокий колодязь мудрості, який неможливо вичерпати, він завжди сповнений розуму, доброти. І ми разом з дітьми відправилися в чарівний світ казок.Казка - давній і мудрий порадник. Це вона дає перше уявлення про добро і зло, правду й неправду, чесність, справедливість. Казка народилась у сиву давнину. Дитинство невіддільне від неї. То ж діти слухали затамувавши подих казки про курочку рябу, котика й півника, колобка, хитру лисичку. Переглядали мультфільми і екранізації казок. Малювали казкових героїв  та залюбки самостійно приймали участь у створенні казки!!!                
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 32 | Дата: 11.08.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/2 |

  Вчителями – вихователями  гімназії з вихованцями дошкільної підготовки проведено Свято води. Мета свята: сприяти формуванню уявлення про значення води в природі, про цінність її для людей, про шляхи  забруднення і способи охорони від забруднення, про участь учнів в охороні та збереженні води; формувати вміння висловлювати оцінні судження;виховувати естетичне сприймання природи, прагнення берегти природу, охороняти її, зокрема воду. Поняття Батьківщини для кожного з нас нерозривно пов’язане з образами її благословенної природи. Туманний ранок і осінній день, гречане поле і літній нескінченний степ, солов’їний гай і вишневий садок – усе це  зливається в єдиний образ рідного краю. У природі все тісно пов’язане між собою. Крім того,Свято води  тісно перегукується  із одним  найстаріших  літніх свят наших предків є Івана Купала, яке випадає на липень кожного року. У народі об’єднався образ язичеського бога достатку Купали з християнським пророком Іваном. Це день літнього сонцестояння. На Купала у давнину відбувалися масові молодіжні ритуальні ігрища, пов’язані з утворенням нових сімей. Це свято молоді, свято сонця, свято землі, свято води і вогню, свято розраховане на кращу долю, свято духів давнього роду нашого. Водночас, Купальські свята надихали на творчість не лише великого Миколу Гоголя, але і багато інших письменників і поетів. То ж, зі святом усіх Вас.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 54 | Дата: 18.07.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 4.7/3 |

  28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави. Депутати працювали над проектом, залишаючись в сесійному залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарі врахували зауваження Президента України, а також підтримали усі суперечливі статті проекту - про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця Конституція діє і сьогодні. Відповідно до Конституції, день ухвалення Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України. Тому цей день оголошено святковим вихідним по усій території України.То ж вітаємо всіх зі святом День Конституції України.

 

Категория: Новини | Просмотров: 38 | Дата: 01.07.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

   Батьки завжди хвилюються та вболівають за своїх дітей, намагаються приділити їм  максимум часу та уваги. Не виключенням є  і літній період для наших гімназистів, адже на вулиці стільки всього цікавого та веселого. Будь-який учень  чекає літні дні з нетерпінням. Цілих три місяці вільні від уроків, домашніх завдань, підручників, гімназійних кабінетів. І при всьому цьому чудова можливість активно та весело відпочити з друзями на свіжому повітрі.Нажаль, не всі батьки мають змогу вдосталь часу проводити зі своїми дітьми, тому наша гімназія їм в цьому з радістю допомагає. Для дітей організовуються різноманітні походи та екскурсії, квести та конкурси. Крім цього, з гімназистами проводяться додаткові ігрові заняття з англійської, французької, німецької мови, творчі та спортивні години. Це сприяє  не лише оздоровленню  дитини в літній період, але і дає їм змогу  дізнатися чимало корисного та нового, отримати приємні враження та спогади на цілий рік.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 52 | Дата: 26.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/3 |

   Атестація учнів 9 класу гімназії проводилася з п'яти предметів: української  мови, математики, географії, біології, а також  іноземної мови .Державна підсумкова атестація з української мови проводилася в письмовій формі (диктант) за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки України в день атестації по телебаченню та радіо. Перевірці під час державної підсумкової атестації підлягали уміння правильно писати слова на вивчені орфографічні правила та словникові слова, визначені для запам’ятовування; уміння ставити розділові знаки відповідно до опрацьованих правил пунктуації; уміння належним чином оформлювати роботу.Державна підсумкова атестація з математики  проводилася з алгебри (письмово) за навчальним посібником «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з алгебри 9 клас».Державна підсумкова атестація з географії покликана виявити рівень навчальних досягнень учнів з оволодіння географічною інформацією та вміння її використовувати  у повсякденному житті. При оцінюванні  відповідей учнів  зверталася  увага на розуміння ними зв’язків у системі "природа-людина-суспільство", сформованість  в учнів гуманістичного світогляду, набуття умінь і навичок адаптації до навколишнього середовища, адекватної поведінки в ньому.  Державна підсумкова атестація з біології проводилася як в усній (білети), так і в письмовій формі за завданнями з навчального посібника “Завдання для державної підсумкової атестації з біології за курс основної школи ”. При цьому звертається увага на знання учнями умов природного середовища, способу життя, поведінки, значення у природі й житті людини. Білети для державної підсумкової атестації з іноземної мови  складаються з  трьох завдань. Перше – бесіда за поданою ситуацією; друге – читання  та переказ тексту; третє – письмова робота.
      В цілому учні 9 класу Максименко Ілля,  Яаврумян Асія в ході державної підсумкової  атестації показали високі результати. Крім того, Яаврумян Асія нагороджена Дипломом за призове місце в  ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
То ж, бажаємо нашим учням нових злетів, натхнення і жаги до значних перемог!
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 52 | Дата: 25.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

   Дитинство – чарівна пора звершень та пригод, та водночас це – важливий етап становлення кожної особистості. Виховання майбутнього покоління – складна та клопітка праця, що вимагає, насамперед, творчого бачення та вміння спілкуватися.    Видатний педагог, автор різноманітних сучасних концепцій розвитку дітей В. О. Сухомлинський зазначав: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості».1 червня ввесь світ відзначає International Day for Protection of Children. У старшій дошкільній групі гімназії «Пріоритет» також відбулося святкування Дня захисту дітей. Розуміючи важливість подібних заходів, перш за все, для формування творчих особистостей (майбутніх художників, авіаконструкторів, вчених!),було створено атмосферу довіри та взаєморозуміння. Це розкриває потенціал кожної дитини, активізує здібності.Дітки захоплено виконували пісні, розповідали віршики та майстерно танцювали. А гра як провідна діяльність дітей дошкільного віку була незамінним та постійним атрибутом свята. Малята випромінювали радість та дарували щирі посмішки всім присутнім. А невже у житті є щось важливіше ніж щасливі оченята діточок?

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 55 | Дата: 25.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

  У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.Воно сумне і радісне водночас. Радісне – бо закінчився ще один навчальний рік, а сумне, бо шкільний дзвоник пролунав востаннє для випускників. Свято Останнього дзвоника відбулося 30 травня 2014 року і в гімназії «Пріоритет».

  На квітучому, по справжньому, святковому гімназійному подвір’ї  зібралися всі учні гімназії, педагоги, батьки  учнів, гості. Прозвучали привітання та найкращі побажання.Особливим був цей день для найменших учнів, у яких завершився їх перший навчальний рік у стінах гімназії.
                       Тож, дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
    Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!  Для багатьох учнів  він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

      Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!До зустрічі 1 вересня 2014 року.
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 51 | Дата: 25.06.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 0.0/0 |

« 1 2 3 4 ... 49 50 »
Форма входа
Приветствую Вас Гість!
Логін:
Пароль:
Календарь новостей
«  Жовтень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Поиск
Партнери

--------------------------

Код на наш баннер:

  

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0