Меню сайта
Разделы новостей
Новини [213]
Новини гімназії [251]
Спорт [16]
Наш опрос
Оцінка сайту
Всього відповідей: 4329
Главная » Архів матеріалів

  1 травня 1886 року американські робітники організували страйк з вимогою 8-годинного робочого дня. Страйк і демонстрація закінчилися кровопролитним зіткненням з поліцією. У липні 1889 року Паризький конгрес II Інтернаціоналу, на згадку про виступ робітників Чикаго, прийняв рішення проводити щороку 1 травня  демонстрації. Вперше день міжнародної солідарності трудящих святкувався в 1890 році в Австро-Угорщині, Бельгії, Германії, Данії, Іспанії, Італії, США, Норвегії, Франції, Швеції і деяких інших країнах. Довгий час Першотравень був символом революції, непримиренної класової боротьби. Це свято святкується в 66 державах світу.

Категория: Новини | Просмотров: 43 | Дата: 07.05.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

    У наш час людство переживає важливий критичний період своєї історії - період небаченого досі зростання негативних чинників, які загрожують існуванню цивілізації. Кожен з нас має право на захист свого життя і здоров'я від наслід¬ків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого стихійного лиха. І сьогодні гарантом цього права виступає держава, створивши систему цивільного захисту. Саме вона захищає населення від небезпечних наслідків еко¬логічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.
   Згідно наказу районного управління ос¬віти та наказу начальника Цивільного захисту гімназії проведено День Цивільного захисту з метою підвищення рівня знань та практичних навичок щодо наших з вами дій у надзвичайних ситуаціях. Штабом Цивільного захисту гімназії розроблено план проведення Дня Цивільного захисту, який включає в себе різнопланові заходи, зокрема, відкриті уроки і вікто¬рини, виховні години, відпрацювання нормативів ЦЗ, евакуація, практичні заняття з надання першої медичної допомоги постраждалим під час аварій чи катастроф, комбінована естафета, тренування по користуванню ін¬дивідуальним засобами захисту, зокрема протигазом, тренування у гасінні пожежі вогнегасником.
     На всіх уроках з Цивільного захисту вчителі слідкували за дотриманням санітарно-гігієнічних правил користування засобами індивідуального захисту. Найактивнішими учасниками заходів Дня цивільного захисту були педагогічний колектив та учні гімназії. За підсумками  проведеної роботи  визначені найкращі класи у підготовці до Дня ЦЗ, які й  були нагороджені грамотами. Керівництво  гімназії висловлює подяку всьому колективу та учням за злагоджену роботу протягом Дня Цивільної захисту.
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 40 | Дата: 07.05.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

   В результаті аварії на АЕС сталося радіоактивне зараження в радіусі 30 кілометрів. Загальна площа радіаційного забруднення України склала 50 тисяч квадратних кілометрів в 12 областях, радіаційному забрудненню піддалися 19 російських регіонів з територією майже 60 тисяч квадратних кілометрів і з населенням 2,6 мільйона чоловік, було забруднено 46,5 тисяч квадратних кілометрів території Білорусії, де проживало близько 20 відсотків населення країни. У вересні 2003 року на саміті СНД президент України Леонід Кучма запропонував країна-учасницям Співдружності оголосити 26 квітня Міжнародним днем пам`яті жертв радіаційних аварій і катастроф. Рада глав держав СНД підтримала цю пропозицію. За участю керівництва, вчителів, учнів гімназії відбулася акція-реквієм  з нагоди 28-ї річниці  Чорнобильської катастрофи. В рамках заходу за участю учнів відбулося  відвідування могил, церемонія вшанування пам’яті громадян, загиблих та померлих внаслідок катастрофи. Біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи по вул. Малиновського, 6 відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку та  жертвам Чорнобильської катастрофи. Крім того, в гімназії та у її бібліотеці було проведено літературно-мистецькі заходи, виховні години, бесіди; організовано зустрічі учнів із ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Також учні  відвідали Національний музей «Чорнобиль».
 

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 35 | Дата: 07.05.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

  Професійне свято — Всеукраїнський день психолога — святкується в Україні 23 квітня.Ще в минулому столітті знаменитий психолог Жан Піаже передбачив, що в XXI столітті психологія стане провідною наукою. Судячи з усього, його прогноз починає збуватися. Часто говорять, що психологія — це наука про душу, з якої виключено дослідження душі. Психологія відповідає на питання про те, чому людина поводиться так чи інакше. Життя людини — дуже непередбачуване і бурхливе. Воно може дарувати нам хвилини щастя і, в той же час, приносити багато клопоту, неприємностей і зла. Інколи людині важко утримати тягар цих проблем на своїх плечах, і він може втратити надію, віру в себе, а найголовніше — своє здоров`я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради дослідних фахівців — психологів, які допоможуть швидко і легко знаходити спільну мову з будь-якою людиною. То ж з святом Вас шановні психологи.

Категория: Новини | Просмотров: 47 | Дата: 23.04.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Як чудодійні ці слова! Коли ми їх виголошуємо або чуємо, в наших серцях спалахує вогонь святої радості про Господа Ісуса Христа. І де б вони не виголошувалися, де б ці слова не були почуті — усюди вони викликають трепіт в кожному серці і від них яскравіше спалахує полум`я віри в душі кожного віруючого у Воскреслого Господа. Воскресіння Ісуса — перша дійсна перемога життя над смертю!Подія Воскресіння Христова — найбільше християнське свято. Свято це називається ще Великоднем, тобто Днем, в який здійснився наш перехід від смерті — до життя і від землі — до Неба. Щиро вітаємо Вас із Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!У час випробовувань бажаємо миру, порозуміння, щастя і радості, віри і благополуччя, успіхів і натхнення в служінні нашій Україні! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, весняний настрій, душевний спокій та боже благословення.

Христос Воскрес! Воїстину Воскрес! 

Категория: Новини | Просмотров: 34 | Дата: 23.04.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

 Колектив гімназії взяв участь в масштабній акція «Чиста столиця починається з мене». В   заході  з благоустрою території та приміщень взяли участь вчителі, технічні працівники гімназії. Так, навести лад на території гімназії,  а також на території, прилеглих до неї зібралося 31 особа. За  день толоки було впорядковано територію  гімназії, приведено до належного санітарно-технічному стану прибудинкову територію, ліквідовано несанкціоноване сміттєзвалище, вивезені побутові  відходи, впорядковані  газони, квітники, бігові доріжки та спортивні ділянки, висаджені дерева і кущів, пофарбовані металеві технічні засоби та обладнання спортивних майданчиків. Крім санітарного прибирання, учасники толоки  долучалися  до підготовка лунок до висадки насаджень, перекопування квітників, клумб  тощо. До толоки долучилися й учні гімназії, які збирали сміття, фарбували обладнання спортивних майданчиків, висаджували дерева та кущі. В цілому передбаченні планом проведення акції завдання виконанні. Таким чином, спільними  зусиллями колективу  за час   толоки територія гімназії стала ще  чистішою  та затишною.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 34 | Дата: 12.04.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

У виставковому центрі  "КиївЕкспоПлаза"  відбудеться П’ята міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти – 2014". Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці "Сучасні заклади освіти" з 2010 року надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні. Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти" сьогодні є найбільшим професійним форумом освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, ефективним майданчиком для діалогу представників державного сектору, закладів освіти різних країн, компаній-виробників програмних рішень, інструментом популяризації новітніх освітніх методик, інформаційних технологій та інструментів, спрямованих на формування сучасного рівня національної системи освіти. Свої вагомі досягнення презентували 995 навчальних закладів різних рівнів і форм власності, в тому числі й наша гімназія,   наукових установ, методичних центрів, органів управління освітою, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, видавництв, підприємств та бізнес-структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 регіонів України, а також учасники з Естонії, Литви, Польщі, США, Росії, Молдови та Узбекистану .Закордонні навчальні заклади та міжнародні агенції представляли свої досягнення, досвід співпраці з українськими закладами освіти, запропонують потенційним абітурієнтам та їх батькам, педагогам, директорам шкіл України освітні програми, ознайомили  з умовами прийому в навчальні заклади, програмами обміну, післядипломною освітою. Підприємства та представництва індустрії презентували на експозиціях електронні та технічні новинки освітнього ринку, можливості, переваги та досвід їх упровадження у навчальний процес. Гімназія презентувала свій  власний досвід соціального партнерства з навчальними закладами та запровадження нових  інноваційних  технологій в педагогічний процес. За підсумками проведення  виставки колектив гімназії був нагороджений Почесним Дипломом і Грамотою.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 30 | Дата: 07.04.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

В гімназії «Пріоритет» відбувалася низка заходів приурочених святкуванню 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Однією з найочікуваніших та найважливіших подій стала участь у  ІІ Київській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО на базі  Університету економіки та права «КРОК».Учні 7 класу  Пікуль Костянтин, Лещенко Микита на високому рівні презентували власні науково-дослідні проекти, які стосувалися творчості, а також невідомих фактів із життя Кобзаря.Крім того, гімназією було презентовано регіональний проект – Віртуальна екскурсія «Шляхами Шевченка на Київщині». Школи - учасники конференції висловили вдячність та із задоволенням долучилися до нього. Результати та підсумки проекту будують презентовані 23 травня 2014 року  на конференції приуроченій до Дня слов’янської писемності, яка відбудеться на базі нашої гімназії. Ми пишаємося досягненнями наших учнів та бажаємо подальших успіхів у  науково-проектній діяльності.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 34 | Дата: 07.04.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

В освітніх вимірах постать Тараса Шевченка, без сумніву, є однією з магістральних, що зумовлено культурно-просвітницьким зарядом його геніальної духовної спадщини. Вічно нова й бурхливо життєдайна енергія ідей письменника визначала онтологічні пріоритети, окреслювала шлях для багатьох поколінь українців. З потужнішою силою й ще більшою актуальністю вона струменить у наш час. Громадянська стійкість, моральна чистота, відданість свободі й демократичним ідеалам – ті риси, що виплекав Кобзар і щедро поділився ними з нащадками для успішної розбудови незалежної держави. Система вартостей, змодельована Тарасом Шевченком, є важливим інструментом у новітньому навчально-виховному процесі, адже його творчість не лише позитивно впливає на культурний розвиток, світогляд, моральні принципи молоді, а й виступає стрижневим компонентом у формуванні патріотичних поривань і національної самосвідомості. Для сучасників образ Тараса Шевченка воістину є «апостолом правди і науки», зодчим їхньої духовності.
Категория: Новини гімназії | Просмотров: 33 | Дата: 16.03.2014 | Комментарии (1) | Рейтинг: 5.0/3 |

Любі та чарівні жінки! Вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем, з днем 8 березня! Ми бажаємо Вам безліч сонячних днів та яскравих посмішок, запаморочливого успіху та весняного настрою!Нехай всюди на Вас чекає кохання та оточують щирі та дорогі серцю люди! Нехай Ваша оселя наповнюється радістю та у ній завжди буде тепло та затишно! Будьте щасливі та нехай усі Ваші мрії обов`язково здійсняться!
Категория: Новини гімназії | Просмотров: 33 | Дата: 12.03.2014 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

« 1 2 3 4 ... 48 49 »
Форма входа
Приветствую Вас Гість!
Логін:
Пароль:
Календарь новостей
«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Поиск
Партнери

--------------------------

Код на наш баннер:

  

Статистика

Онлайн всього: 0
Гостей: 0
Користувачів: 0