В світі відзначають один із самих не звичайних свят - День числа Пі.Число π — математична константа, що виражає відношення довжини кола до довжини її діаметру.  У цифровому вираженні π починається як 3,141592 і має безконечну математичну тривалість. У американському написанні сьогоднішня дата виглядає як 3.14, звідси і пояснення, чому саме цього дня наголошується це свято.Як вважають фахівці, це число було відкрите вавілонськими магами. Воно використовувалося при будівництві знаменитої Вавілонської башти. Проте недостатньо точне числення значення π призвело до краху всього проекту. Можливо, що ця математична константа лежала в основі будівництва легендарного Храму царя Соломона.Дивовижно, але свято числа Пі збігається з днем народження одного з найбільш видатних фізиків сучасності - Альберта Ейнштейна.

Категория: Новини | Просмотров: 7 | Дата: 16.03.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

В освітніх вимірах постать Тараса Шевченка, без сумніву, є однією з магістральних, що зумовлено культурно-просвітницьким зарядом його геніальної духовної спадщини. Вічно нова й бурхливо життєдайна енергія ідей письменника визначала онтологічні пріоритети, окреслювала шлях для багатьох поколінь українців. З потужнішою силою й ще більшою актуальністю вона струменить у наш час. Громадянська стійкість, моральна чистота, відданість свободі й демократичним ідеалам – ті риси, що виплекав Кобзар і щедро поділився ними з нащадками для успішної розбудови незалежної держави. Система вартостей, змодельована Тарасом Шевченком, є важливим інструментом у новітньому навчально-виховному процесі, адже його творчість не лише позитивно впливає на культурний розвиток, світогляд, моральні принципи молоді, а й виступає стрижневим компонентом у формуванні патріотичних поривань і національної самосвідомості. Для сучасників образ Тараса Шевченка воістину є «апостолом правди і науки», зодчим їхньої духовності.

Категория: Новини | Просмотров: 9 | Дата: 09.03.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Любі та чарівні жінки,шановні  колеги!
Вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем 8 березня! Від усієї душі бажаємо Вам весняного настрою, величезного жіночого щастя, нових професійних і творчих успіхів, родинного добробуту, здійснення усіх життєвих планів, бажань і мрій. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, щедрим на здоров ' я і радість, сповненим добра і наснаги, а Ваше серце зігрівають любов та кохання.
                             З повагою Засновники гімназії.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 12 | Дата: 05.03.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

В гімназії  відбувся "День відкритих дверей"! Учні  порадували гостей цікавими виступами, батьки майбутніх гімназистів відвідали тренінг "Успішне навчання моєї дитини", а діти взяли участь у майстер - класі "Чарівні рученятка"!!!

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 19 | Дата: 03.03.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Сьогодні педагоги нашої гімназії мали змогу розкрити таємниці милозвучності та долучитися до неповторного світу художнього слова, завітавши на відкритий урок з української мови до 6 класу.

Учні досліджували написання частки НЕ з прикметниками шляхом експерименту. Критичні, допитливі, творчі та зацікавлені - саме так проявили себе наші вихованці! Та й соціокультурна лінія уроку - "Як тебе не любити, Києве мій.." - також не залишила байдужими нікого з присутніх! Як результат - грунтовні знання, зацікавленість історією рідного міста, гарні оцінки та чудовий настрій!

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 16 | Дата: 03.03.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі. Оскільки з 6 000 розмовних мов світу близько половині загрожує зникнення, ЮНЕСКО прагне підтримувати мову як ознаку культурної приналежності особи. В Україні є близько 137 мов. З мови починається і мовою зміцнюється держава. В потужній і багатій державі – живуть достойні і впевнені у своєму майбутньому люди. Громадянський мир та злагода формуються у свідомості дітей та молоді з колисковою піснею матері, яку вона співає своїй дитині рідною мовою. Рідна мова є генетичним ключем до повноцінного розвитку кожної дитини, як особистості, члена суспільства, громадянина. Хто сіє мир, добро і злагоду у людських душах – буде пожинати щастя і добробут, хто стоїть осторонь і споглядає, як множиться зло – буде пожинати лихо і злидні! Мова творить народ і гартує перемогу!

Категория: Новини | Просмотров: 24 | Дата: 25.02.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

20 лютого гімназисти святкували Масляну!!! Були конкурси, весела вистава, а також млинці зі сметаною!!

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 27 | Дата: 21.02.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 0.0/0 |

Шановні батьки!

Запрошуємо Вас на День відкритих дверей!
Який відбудеться 28 лютого 2015 року о 12:00 в приміщені гімназії "Пріоритет"(за адресою м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 69). На Вас чекає тренінг для батьків "Попереду перший клас" та майстер-клас для дітей "Чарівні рученятка"!

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 19 | Дата: 19.02.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

16 лютого 2015 року в другому класі відбувся відкритий урок "Школа життєвого успіху"  на тему "Ораторське мистецтво. Риторика. Публічний виступ." На цьому уроці учні отримали поради, щодо публічного виступу, та кожен спробував себе в ролі оратора.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 22 | Дата: 19.02.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

13 лютого в гімназії був проведений "Ярмарок", присвячений дню

Св. Валентина! Діти отримали масу задоволення, та яскраві враження!!!

1 2 3 ... 52 53 »
«  Березень 2015  »