Архів матеріалів - Официальный сайт Гимназии "ПРИОРИТЕТ"

Категория: Новини | Просмотров: 4 | Дата: 22.01.2016 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

З нагоди свята Нового року в гімназії пройшла загальногімназійна акція «Від серця до серця».  В рамках заходу  було зібрано благодійні внески, речі, канцтовари, солодощі  для сиріт дитячого будинку «Любисток».  Крім того, учні гімназії відвідали вихованців  дитбудинку де ознайомилися із закладом, виставкою їх творчих робіт, розповіли  їм про традиції новорічних світ, провели майстер-клас  з виготовлення новорічних прикрас. На завершення зустрічі діти поспілкувалися за святковим столом  бажаючи друг - другу  гарних свят і подарунків. Учні гімназії погодилися  й надалі підтримувати дружні стосунки та  запросили делегацію  дитячого будинку  на День відкритих дверей до гімназії.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 24 | Дата: 14.01.2016 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Старий Новий рік - це рідкий історичний феномен, додаткове свято, що вийшло в результаті зміни вимірювання часу. То ж, у ніч з 13 на 14 січня кожен може дозволити собі «досвяткувати» або знову відсвяткувати найулюбленіше свято у колі близьких друзів і рідних разом з іграми,  виставами,розіграшами. Бажаємо всім  у цьому  році міцного  здоров`я, величезного щастя, успіхів у роботі й навчанні. З Новим роком!

Категория: Новини | Просмотров: 16 | Дата: 13.01.2016 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Новий рік для маленьких вихованців гімназії - це справжня казка, найулюбленіше і довгоочікуване свято.Вихователі разом з батьками дітей старанно  підготуватися до його святкування, прикрасивши ялинку яскравими гірляндами та іграшками, мішурою і різнокольоровими кульками, а  актову залу перетворили в святкову і ще більш казкову.Діти відчуваючи, що має статися щось чарівне і радісне веселилися біля ялинки, співали і танцювали, брали участь у забавах та конкурсах.Всюди лунав веселий дитячий сміх, а  атмосфера свята ще радісною від зустрічі з Дідом Морозом та Снігуронькою. То ж, святкування Нового Року було  цікавим, з великою  надією і бажаннями,  що  2016 рік принесе всім лише щастя, радість і мир!

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 30 | Дата: 13.01.2016 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Щасливого Різдва!

Категория: Новини | Просмотров: 22 | Дата: 06.01.2016 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Найулюбленіше свято усіх  учнів завітало до гімназії. Святкова атмосфера Нового року панувала у актовій залі. Діти подарували своїм рідним щирі вітання, дзвінкі пісні, веселі танці. Кожен з присутніх отримав позитивні емоції. Не оминуло наше свято і новорічне диво. У гості на свято завітали Дід Мороз та Снігуронька. Учні разом із своїми новорічними гостями поринули у зимові розваги. На обличчях учасників свято  сіяло лише щастя і дитяча радість.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 30 | Дата: 05.01.2016 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Категория: Новини | Просмотров: 14 | Дата: 05.01.2016 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Православні християни відзначають свято на честь святителя Миколи, архієпископа Мір Лікийських, чудотворця — одного з найшанобливіших на Русі та в усьому православному світі святих. Діти з нетерпінням чекають цього дня, тому що Святий Микола обов`язково покладе їм під подушку якийсь дуже цікавий дарунок. Християни вірять, що і до цього дня він здійснює безліч чудес людям, що про допомогу моляться йому про допомогу. Крім того, святий Микола вважається заступником всіх мандрівників. Святитель Микола помер в середині IV століття в глибокій старості. За церковними відданнями, мощі святого збереглися нетлінними і виділяли дивні міро, від якого зцілилося безліч людей. У 1087 році у зв`язку із загрозою навали мусульман потужності Миколи Угодника були перенесені в італійське місто Бар (Барі), де знаходяться і донині. Хай сьогодні Святий Микола принесе добро, щастя і виконання всіх бажань у Ваш будинок!

Категория: Новини | Просмотров: 32 | Дата: 19.12.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Стратегічним завданням в системі багатопланової роботи з підготовки дітей до школи виступає виховання розуму дитини, що є складним глибоким і різнобічним процесом, і який аж ніяк не можна ототожнювати із накопиченням знань. Педагоги дошкільної підготовки, які прагнуть до співпраці з дитиною  будуть мати успіх в ній, лише ті  які зуміють піднятися до духовного світу дитини, пізнати його розумом і серцем, в різних ситуаціях подумки ставити себе на місце дитини,  які не забуватимуть, що самі колись були дітьми. Адже, десь у самому сокровенному куточку серця  кожної дитини   своя струна, вона звучить на свій лад, і щоб серце відгукнулось на  слово педагога  треба настроїтись  самому на тон тієї струни. То ж бути  музикантами  злагодженого  оркестру. И це наше повсякденне завдання.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 29 | Дата: 15.12.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

Наші діти живуть своїми уявленнями про добро і зло, честь і безчестя, людську гідність; у них свої критерії краси, у них навіть свої виміри часу: в роки дитинства день видається роком, а рік вічністю. Ми всі бажаємо нашим дітям мати позитивні установки,  вміти правильно вибирати,  бути задоволеними своїм життям. Це ясно. Не ясно тільки як цього досягти. В шкільних програмах немає такого предмету, як вміння ясно і цілеспрямовано мислити, цьому важливому вмінню потрібно навчити. І відповідальність за формування у дітей корисних звичок лягає на дорослих. В процесі дошкільної підготовки діти мають володіти окремими вміннями і навичками, зокрема – спостерігати і досліджувати предмети і явища навколишнього світу, розповідати про побачене, розуміти і відчувати смислові, емоційні та естетичні відтінки слів рідної мови, сприймати слово педагога, вміти читати, розуміти залежність думки і дійсності, вміти концентрувати силу думки, силу розуму на бажаних результатах.

Категория: Новини гімназії | Просмотров: 19 | Дата: 15.12.2015 | Комментарии (0) | Рейтинг: 5.0/1 |

1 2 3 ... 56 57 »
«  Лютий 2016  »